Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dogum gunu msajları

YazarMesaj
samet

Dogum gunu msajları Empty
MesajKonu: Dogum gunu msajları   Dogum gunu msajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:01 pm

seni çoq sewiyorum samet Very Happy Very Happy Very Happy

doğu günün kutlu olsun bunun ok anlaı ar

sevgili arkadaşım iyiki doğdun nice yıllara inşallah ilerde sağlıklı huzurlu ve mutlu olursun!!!

mutLuLuğu dünya kadar büyük OLsun dertLerin karınca kadar küçük OLsun eğer bir gün ağLarsan O da mutLuLuktan OLsun... arkadaşm

sepet depet yumurta sakın beni unutma unutursa küserim mektubunu keseri çiçeğini ezerim seni çok severim

EĞER BENİ DÜŞÜNMEYE DEVAM ETMEK İSTİYORSAN TOROSLARA ÇIKIP YILDIZLARA BAKMAN YETERLİ ÇÜNKÜ SENİN EMRİNDE OLAN YILDIZLAR SENİ SEVDİĞİMİ VE SANA DEĞER VERDİĞİMİ YAZACAKTIR TABİKİ BUNLARI GÖRMEN İÇİN GÖNÜL GÖZÜNÜN AÇIK OLMASI GEREK... İYİKİ VARSIN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN... SENİ DOĞURAN ANA OLSUN BANA KAYNANA??

bu günü sana veriyorum dogum günüm KUTLU olsun

ismet vural seni çok seviyorum aşkım doğum günün kutlu olsun seni senden çok seviyorum umarım birbirimizi hep böyle severiz yeniden doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere 08:03 te doum günün ama ben şimdiden kutlamak istediiim

SEVGIYI GOSTERECEKSIN, SOYLEMEK YETMEZ. SEVGI GOZLERINDE OLACAK, SOZLERIN YETMEZ. SEVGI HERSEYDIR

bugün güneş bir başka doğdu nedeni sen misin?bugün yıldız daha parlak parıldadı nedeni sen misin?bugün herkes mutlu kedersiz nedeni sen misin? bugün ağaçlar başka bişi anlatıyor cıvıl cıvıl ağaçlar nedeni sen misin?bugün tüm gözler seni anlatıyor bitanem iyi ki doğdun.doğum günün kutlu olsun...

sen bileklerimsin,yasadidim hayatin icinde can nefesimsin,sen bir begil bin asira bedelsin,sen hayatimda ki tek ozelsin herseyim dogun gunun kutlu olsun BULENT(canikon horis)

yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor,sensizlik ölümden kadar acı,sen nefes kadar önemli,canım kadar değerlisin,iyiki doğdun birtanem.bir yıl daha bitti ama sakın üzülme çabuk geçiyor die...bu yılın sonunda geriye baktığında ''umarım harika bir yıldı'' dersin. dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin kabul olması.geleceği olusturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel,isteklerine uygun ve seni aşkımıSmile mutlu etcek sekilde olsun.belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum...iyiki doğdun hayatımın anlamı seni coooooooooooooooo.......ooook seviyorum tahmin edemiyceğin kadar çok seviyorummm ASLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM iyiki varsın iyiki benimsin..(SAMET)

DOĞDUN BÜYÜDÜN 13 YASINA GİRDİN CANIM CANSUM İYİ Kİ DOĞDUN CANIM

İKİ DODUM ARKADAŞIM SENİ ÇOK SEVİYORUM BUNU UNUTMA HER ZAMAN YANIDAYIM

hayatın boyunca hep mutlu olursun inşallah bu hayat ikimize bol bol mutluluk getirsin iyiki varsın iyiki hayatımdasın... S&G

Dogum gunu msajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dogum gunune ozel
» ~Doğum Günü Mesajları
» Dogum Günü Telgrafi
» Cep msajları
» Dogum Gününde