Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cep msajları

YazarMesaj
samet

Cep msajları Empty
MesajKonu: Cep msajları   Cep msajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 6:59 pm

Dünyayı güzelleştiren insanlardır kimileri yeteneğiyle güzelleştirmek ister kimileri varlığııyla bnim için dünyay güzelleştiren seni warlığın

siz hic guzel sozler yazmasınız kı guzel sozler yazmasınız bir daha guzel sozler yazmasanız sısı şıkayet ederim

seni yeni tanıdım ama gölerın çok güzel halalın ömre bedel senı okadar cok sevıyorumki askın ömre bedenin bana deyer adım renzi aşkım fında

aßi ßunLar nasıL sözLer ya eZik eZik... yQk dudakLarının tadını utuyamıyOrum faLan Very Happy:D deLimiSiniz siz ya Very Happy:D

askların enguzelı bızım askımızdı bızım askımız leyla meclum gıbı ferhat ıle sırın gıbı bızde amasyalı ıle amasyalı askı ydı sımdı soruyorum askmı daha onemlı sevgımı

gözlerim gözlerini ararken gözlerinin gözlerimi aradığını gördüm....

MESAJI DEGİL YÜREGİMİ GÖNDERMEK İSTERDİM TELEFUNU DEGİL ELİNİ TUTMAK İSTERDİM BU MSJI DEGİL GÖZLERİNE BAKIM BENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMM DEMEK İSTERDİM

sevgilim aşkınla başım belada sana mesaj atarken uyumusum helada:)Smile

1 ün şu dünya ya dönüp benim 1 derdim var deme derdine dönüp benim rabbim var de ... >pasha<

sayın abonemiz sizi cooooook seven biri 1oo seni seviyorum istiyor kabul ediyorsanız 1 e etmiyorsanız yine 1 e basın

bir gun daha gecti yine sensiz, yine bana cok uzaksin, ne olur bi an once gecsin gunler bitsin hasret:( seni cok seviyorummm kemalimmmmmmm.

aşk bir trafik kazası en yakın hastane nikah masası vanlı kor-san65

aşkım sen benim her şeyimsin dudaklarının tadına doyamıyorum seninle öpüşmeyi çok seviyorum

sen benimilk gözağrımsın...

hepsini onlarsız yaşadımda bir seni sensiz yaşayamıyorum inan bana güzel gözlüm seni çok seviyorum

Cep msajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dogum gunu msajları