Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~Doğum Günü Mesajları

YazarMesaj
Admin

~Doğum Günü Mesajları Empty
MesajKonu: ~Doğum Günü Mesajları   ~Doğum Günü Mesajları Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 3:03 pm

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar aci,sen nefes kadar önemli, canim kadar degerlisin, iyiki dogdun birtanem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bir yil daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes ayni seyi yasiyor. Bu yilin sonunda geriye baktiginda umarim "harika bir yildi" dersin.. Dilegim bugün diledigin tüm dileklerinin gerçek olmasi. Gelecegini olusturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olsun! Belki yaninda degilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaslara...

Bugün belki de çok kisiden dogumgünü mesaji alacaksin, ancak su an okudugun içlerinde en farklisi çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan olusmus bir mesaj. Sesim güzel olmadigindan sana bir dogumgünü sarkisi söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kisa bir mesaj çekiyorum. Hep oldugun gibi sevgi dolu ve neseli kal. Nice mutlu yaslara...

Dikkat! Bu mesaj sevgi, nese ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yasamin ve seni düsünen birinin oldugunun sevincini hisset ve mutlu ol! Simdi bu mutluluguna simsiki saril ve ümidini koskoca bir yil boyunca hiç yitirme! Askta, parada, saglikta her zaman kazanmani dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. Iyi ki dogdun. Nice mulu yaslara...

Arkadaslar yildizlar gibidir, onlari her zaman göremezsin ama senin için her daim varolduklarini ve seni düsündüklerini bilirsin. Bugün beni göremezsen de bil ki yanindayim! Dogumgünün kutlu olsun... Iyi ki varsin varsin.. Birlikte daha nice yaslara...

Kisa bir mesaj olmali bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadin.. Dogumgünün kutlu olsun!

Bugün bir yasini daha doldurmanin mutlulugunu yasarken gelecegin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Dogumgünün kutlu olsun.

Yasa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasin yasaminda. Yasin kaç olursa olsun her seyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neseli ve yasam dolu yaslara...

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi geçsin. Iyi ki varsin ve iyi ki dogdun!

Dilerim yeni yasinda mutluluklarin en güzelini yasar, basari merdivenlerini tirmanirsin ve dilerim yüzün hep güler, neseni hiç yitirmezsin. Dogumgünün kutlu olsun!

Gelecegini olusturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim. Nice seneler...

Bugün dogumgünün oldugu için farkli ve özel oldugunu mu saniyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün degil her gün farkli ve özelsin. Iyi ki varsin...

Dogdugun gün bulutlari yirtarak, bir günes gibi etrafina aydinlik saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yasa! Nice yaslara...

https://haylaz.forumdizini.com

~Doğum Günü Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dogum gunune ozel
» DOgum gunune ozel
» Dogum gunu msajları
» Babalar Günü Mesajları
» Dogum Gününde