Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

evlılık mesajları

YazarMesaj
samet

evlılık mesajları Empty
MesajKonu: evlılık mesajları   evlılık mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:07 pm

evliliyin guzelliini anlamaniz icin evli olmaniz lazim gerisi bos evlilik kadar guzel birsey yok ben evliyim cokk memnunum llah olmayanlarada versinn..... ......

evlılık yalannnnnnnnnn beeeeeeee cunku ben zaten evli birine aşık oldummmmmmm nekadar igrenç demiiiiiiiii kımse buyuk konusmasın EVLİLERDE SEVEBİLİR................

elif seni cok seviyorum...yakinda dügünümüz var cok mutluyum...

Dünya siz olmadan dönecektir belki ama Benim dünyam siz olmadan dönmüyor Yokluğunuzla ben yalnızca bir şeyim.. Varlığınızla herşeyim olurmusunuz Hayat arkadaşım eşim olurmusunuz Benimle evlenir misiniz..

Aşkınızın kırıntılarından bile olsa Nasiplenmek için bekleyişteyim Yerine göre size köle, Yerine göre efendiniz Bazen kızdığımda bir aslan, Kızdığınızda süt dökmüş bir kedi Hüzünlerinizde şefkatli bir baba, Heyecanlarınızda ateşli aşığınız olmak istiyorum Dallarınıza yaprak, ayaklarınıza toprak Gözünüze nur, içinize huzur olmak istiyorum İçime huzur gözlerime nur olurmusunuz , benimle evlenirmisiniz

SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM CANIM KOCACIM VOLKANA

bu hayattan allahımdan tek dilegimsin yasıyorsam bilki bunun sebebi sensin teklif ediyorum sana canım sevgilim seni seviyorum benle evlenirmisin (cem)

HERKESİN BİR MASALI O MASALDADA BİR KAHRAMANI VARDIR.BENİM MASALIMIN KAHRAMINI SENSİN BENİMLE EVLENİR MİSİN??

şuan ben nişanlıyım. nişanlım askere gidiyor yarın. onu çoooook ama çook seviyorum. deli gibi. ölürüm uğruna. inşallah evleneceğiz. o günün hayaliyle yaşıyoruzzz

SENİ ÖYLESİNE SEVİYORUM Kİ SENİN İÇİN HERŞEYDEN VAZGEÇTİM ÖMRÜM BOYUNCA DA GEÇERİM SENİ ÇOK SEVEN KARIN YELDA (CANIM KOCACIM VURALA)

ben seni sevdim ömür boyu sende beni şimdi terketme beni burak seneye etmeni rica edrim cnm burağım bnm

Evet bazen evlilik üzücü bazen haytn anlamı bn daha yaşamadım bu anlamı sözlm vr beni çok sevdiğine emnm ilersnide düşünüyoruz inş kısmet olrda evlenp mutlu olrz bitaneck aşkım beni sevdiğini biliyorm o yzden seni çok seviyorum ALLAH herkeze hayrlı kısmet hayrlı eş versin!!!Asker çok özledim senii!!!YASEMİN&&&YASİN

evliligin ilk haftasında damat=oh nihayet rüya gerçek oluyor. gelin=senden ayrılmamı istermisin? damat=bu lafı bir daha söyleme. gelin=sen bana aşıkmısın. damat= tabiki gelin=beni tekretmeyi düşünürmüsün damat= tabiki hayır gelin= peki bana öpücük verecekmisin. damat=evet hem yüzüne hem gözüne. gelin=peki bana bir gün vurakcamısın damat=ben o tür erkelerden degilim gelin= sana güvenebilirmiyim damat=evet. gelin= aşkım ....... evliliğin 7. senesi.( lütfen bu sözü aşagıdan yukarı okuyun )

5 yıldır evliyim heryıl yaada heray birine asık oluyosun artık seni toparlamaktan bıktım ..bigün gittigimde toplayacak bırı olmayınca neyapacaksın bakalım.nalet olası..

eğer birgün benimle evlenicek ogün evlemeli
What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face

evlılık mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayrılık mesajları
» sevgi mesajları
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Kandil Mesajları