Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ayrılık mesajları

YazarMesaj
samet

Ayrılık mesajları Empty
MesajKonu: Ayrılık mesajları   Ayrılık mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 6:54 pm

GİDENE KAL KALANADA GİT DEMEM

SEVGİNİZİN DEĞERİNİ AYRILINCA ANLAMAYIN

BeN YaŞıYoRuM SeN oLmAsAn Da OlUr GüZelİm(ben urfalı)))))

SevgiLim Özür DiLerim..bırakıyorum bu gece sevgini kumsalına..Aldıklarımı veriyorum bütün duyqularını al benden! Ben gidiyorum..Gitmek zorundayım..Döner miyim ? dönmez miyim bilemiyorum ? Ama şunu bil ki istemiyorum gitmek.. ama mecburum.. Ölüm benim yolum..Kanseri yenmek kolay mı ? Bunu sensiz yapmalıyım! H.kutlu

gölüm bana gönül bağlama çünkü ben toprakla süzlüyüm

BiR köpeqM waRDI beni sever sayardı.. bir sewqilim vardı o uyuz köpek kadar olamadı..... YAS!N V!P

KraLıNa qeLip kRaLiçe oLacaqıNa, PezwnKiNe qttiN oRoSbu oLdunn !!

sewersen yanımda olursun....sewmezsen elin olursun....önemli değil beee oğlum iki birayla sende unutulursunn??*

Ekleyen: Misafir
Arkadasina Gönder
Tarih: 2010-04-02 19:25:46

kopan bir ipe sımsıkı düğüm atarsanız ipin en sağlam kısmı bu düğümdür ,ama ipe her dokunuşta canınızı acıtan tek nokta yine bu düğümdür.

zssen benim için bir güldün ama dikenin battı şimdi dikeninide al git hayatımdan

sana ayırdıgım zamanı derslerime ayırsaydım şimdiye mühendis olmuştum DERTCOLİK

bu kadar kolaymıydı seni sewebilmek bu kadar kolaymıydı sana alışabilmek bu kadar kolaymıydı beni bırakıp gitmek seni ölümüne sewerken şimdi unutmaya çalışabilmek bu kadar kolay mı... şimdi yeniden asık olabiilmek(bu benim sözüm bana ait bakın bakalım güzelmi)

Ekleyen: Misafir
Arkadasina Gönder
Tarih: 2010-03-30 22:15:11

ben sesiz bir hiçsem sende bensiz PİÇSİN

SEN İLİKLERİME KADAR İŞLEMİŞKEN NASIL UNUTURU SENİ

SENİ TANIDIĞIM GÜNE LANET OLSUN DEMİYECEM ÇÜNKÜ SENİ TANIDIĞIM O GÜN SENİN YANINDA LANETİNİ YİTİRİR SEN BENİM BOŞA GİDEN SANİYELERİM DEN DAHA DEĞERSİZSİN SANA HOŞÇA KAL DA DEMİYORUM ÇÜNKÜ SEN HOŞÇA KALMAYI BİLE HAK ETMİYORSUN

Ayrılık mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayrılık Mesajları!...
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Kutlama mesajları
» sevgi mesajları