Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

özür mesajları

YazarMesaj
Admin

özür mesajları Empty
MesajKonu: özür mesajları   özür mesajları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 4:04 pm

neden yoksun yanımda,affet beni bal işte ben burdayım kalbim acıyor, ellerim titriyor. eğer bu dünyada sen yoksan benim için, bende bu dünyada yokumm...

yalvarırım beni affet ben sensiz hicbirseyim

SENİ SEVİDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM

Slm cnM KanKaM YaPtIgIm YanLıSLaRDan SoNrA BeNi AfFeTmİcEkS!n AmA YiNeDe ÖzÜr DiLeR!M

sadece özür dilemek istemiştim.yapamadım saçma gururuma yenildim ama sessizce çekip gitmenede dayanamadım beni affet olurmu çok üzgünüm

Tutamadım verdiğim sözlerimi Silemedim yaşlı gözlerini Ölüm yakın görüyorum izlerini Haydi son bir defa tutayım ellerini

sensız gecen gunlerıme yandım sensızlıgı yenı senın degerını yenı anladım l lutfen affet benı senı sevıyorum

Ben Seni Sensiz Yaşamak İçin Deil Seni Senle Yakınımda Olasın Diye Sevdim Benim İnsafsız Kalbim Sevdiği Uzaklardayken Yapamıyor Çok,Çok AcıÇekiyor ÖZÜR DİLERİM

biliyorum kabul edilemeyecek birşeydi belki yaptığım ama sende biliyorsun her insan hata yapar.senden beni affetmeni diliyorum.kalbindeki yerimi yitirdiysem beni affetmeni bekleyemem ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim... ^^^^ BİRTANEM ^^^^

özür dilerim aşkım seni sensizliğimle paylaştığım için seni bu yaşta sevdiğim için çok özür dilerim SENİ SEVİYORUM ÖZÜR DİLERİM

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?
https://haylaz.forumdizini.com

özür mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ask mesajları
» bayram mesajları
» yannızlık mesajları
» Günaydın mesajları
» Aşk Mesajları