Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yannızlık mesajları

YazarMesaj
Admin

yannızlık mesajları Empty
MesajKonu: yannızlık mesajları   yannızlık mesajları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 4:15 pm

kimse beni arayıp sormasın zaten,,öylesine soranların sevgisine ihtiyacım yok benim çünkü ben kendime yeterim...

Hayat mü$terekti hani??üzüntüler neden tek tarafli..?

Bir gün batarken akşamın karanlığında yine özlem başladı ufka baktığımda, içime hüzün dolup yatağıma yattığımda, sen varsın gecenin karanlığında, hiçbir umut yokki gelecek zamanlarda, yanlızlık başlıyor her günün sabahında, birde senin hayalim olmasa, ölümden beter hasretlik ÖMÜR BOYUNCA...

yine sensiz bir akşam çöküyor, sensizliğin şarkısı sessizce çalıyor içimde, günler aylar geçti, kaçıncı yalnızlığım hani bi şarkımız vardı seni bana anlatıyor şimdilerde sensizlerde...

Baska sehirlerde gecmek bılmez zaman zaman cok acıdır ayrıldıqın sevgilini düşündüqün an,ne para ne pul,ne şöhret nede şan bir halta yaramıyor yalnız kaldıqın an...

dünya nüfusuna göre bir kıza iki erkek düşüyormuşş.... benim hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun...

gecenin karanlıgında bir sokak lambasının yagan yagmurun altında gene ben yanlızlıgımla tek başıma

BİR yıldızları istiyorum gecelerime bir güneşi istiyorum karanlıgıma ama bir tek sni istiyorum YANLIZLIĞIMA...

Korkum sevmek degil;korkum sevipte ayrilmak korkum kursun yemek degil;kallesce arkadan vurulmak korkum olum degil,UNUTULMAK...!!!

Hayatta uc seyi sevdim.seni,kalbimi,umit etmeyi.seni sevdim sensin diye;kalbimi sevdim,seni sevdi diye;umit etmeyi sevdim,belki seversin diye...

ne evli ne ilişkide 7/24 çelişkide

o sessiz ve yağmurlu sokaklarda ıslanarak yalnızlığıma ağlıyorum
https://haylaz.forumdizini.com

yannızlık mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş Mesajları
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Barış Mesajları
» Kandil Mesajları