Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sonsuzluk koyuyorum adını ...

YazarMesaj
samet

Sonsuzluk koyuyorum adını ... Empty
MesajKonu: Sonsuzluk koyuyorum adını ...   Sonsuzluk koyuyorum adını ... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 2:39 pm

sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

Ne güzeldi günlerimiz Ayrılmazdı ellerimiz Aşkla çarpan kalplerimiz Ayrı düştü gülüm gülüm

Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı
Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Cellatlar yine başladılar infaza herkes cezasını çekiyordu getirdiler bir günahkar dediler ne yapmış hırsızlık atın ateşe bir günahkar daha getirdiler dediler bu ne yapmış dediler yalan söylemiş onu da atın ateşe bir günahkar daha sordular bu ne yapmış dediler SEVMİŞ bunu atmayın bu zaten yanmış

Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

Bir sırrım var kimseye söyleyemediğim bir Allah bilir birde ben biri daha bilsin istiyorum oda sen bilmem saklayabilirmisin SENİ SEVDİĞİMİ söylesem

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

Kardenleni bilirmisin güzelim beyaz karların içinde açan bir çicektir sende benim güzelim sevdalarımın içinde açan bir çiceksin sen benim kardelenimsin

Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

En Güzel Elbisemi Tabutuma Sersinler Yılanlı Akrepli Yerlere Mezarımı Kazsınlar Eğer Seni Unutursam Bebeğim Mezarımın Taşına Şerefsiz Yazsınlar.. herşey senin için ceylan

DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

Bu gece gözlerini kapatma, gökyüzüne bak. Rastlaycaksın bana! Sevgimi yeryüzünde anlatamadım, belki göklerde anlatırım sana

Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin bunların tümü senin OLSUN

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Ayrılamıyorum senden.Bir yerlerde bırakıp ta gidemiyorum başka şehre.Ayrılamıyorum ulan sevmekten öte yanıyorum aşkından.Dedim ya seni benim olmadığın yerlerde bırakamam.Varsa sevgi ve saygı yaşanmalı.Engelleri aşıp örnek aşık olmak, e güzel değil mi, Kendini kahretmektense.

Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

Son kez bağrımıza bastığımız sen ve beni ayırdık sonunda, ben senin sen benim göz yaşında boğularak. Hadi mutlu olalım yarım kalmışken. Bu ayrılık ızdırap doluda olsa kısa sürecek eminim. Bak şimdiden mesajların gelmeye başladı.Birazdan bende geleceğim hiç gitmemek üzere !!!

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

Sonsuzluk koyuyorum adını ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öfkenin Adini Koy
» Adini Funda Oteli Koy
»  Adini Bin Kere Andim Dün Gece