Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dosluk mesajları

YazarMesaj
samet

Dosluk mesajları Empty
MesajKonu: Dosluk mesajları   Dosluk mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:03 pm

yağmur seni tanıdığıma pişman oldum keşke hiç tanımasaydım yanlış dost seçmişim kendime yazık etmişim elveda

seni tanıdığım kadar dostlığunuda tanırım arkadaşım seni sevdiğim kadar sevginide severim bunu bil ki sadece seni severim!...

Dost Dediğin Onu için Pazara Kadar deqiL Mezera kadardır..

Dostumuzu düğünümüze çağardık nikah şahidimiz olsun diye, meğer o şahit sandalyesine değil, damat sandalyesine göz dikmiş............

DOST ARI GİBİDİR BAZEN SOKAR BAL VERİR BAZEN SOKAR ACI VERİR

dost deniz kıyısındaki taşlara benzer önce birer birer toplarsınn sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın yanlız bazılarını atmaya kıyamazsın atmaya kıyamadıklarımdansınız (dosta)

100 sevgili yerine 1 dost yeter..!

yoktunusss..Bir sürü derdi yasadım onca kötü günü.. YOKTUNUZ.! dostu deilmisiniz ii günlerimin?? İYİYİM BUYRUNUZ....

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir

benden nefret etsende beni sev, beni unutsanda beni hatırla, beni silsende kalbinden nolursa olsun beni yine yaz... CANIM DOSTUM ARZUM'A

varlığımda kıymetimi bilmeyenleri yokluğumda terbiye ederim. hakkari'li neçir

SOYADLARIMIZ BİR OLMASADA BİZ KARDEŞİZ BE KANKA(ÇİĞDEM G)

dostum dostum diye bağırma ben senin dostunun arkadaşıyım çünkü benimle çık evlen nolurr

BİR DOSTUN VARSA ONA İYİ DAVRANMALISIN YOKSA DOSTUN ELİNDEN GİDER........

İnsanın sewgilisi veya kocası olacağına senin gibi bir dostu olsun Fatma Kardeşimmmm

Dosluk mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Dostluk Mesajları
» sevgi mesajları
» Dostluk Mesajları