Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ask mesajları

YazarMesaj
samet

Ask mesajları Empty
MesajKonu: Ask mesajları   Ask mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 6:56 pm

GOZLERIN GOZLERIME BAKDIKCA BEN SENI SEWMEYE DEWAM ETCEM BITANEM !!!!!!! SENI SEWIYORUM APO (MERWE)

Kaçmaya çalıştığın gerçek bir gün karşına çıkacak. Ve işte o gün kaçacak yerin olmayacak ben senin varlığını sevdim. Yokluğunu seviyorum. Sana ulaşamadığım dakikalarda Seni duymayı seni özlemeyi hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum Hiç hiç korkmuyorum seni sevmekten senin gülüşünü seviyorum Her bana bakışında gözlerindeki o duyguyu gözlerindeki gözlerimi seviyorum Gönlünü, seviyorum özünü, seviyorum senin dudaklarındaki sözlerini seviyorum. Yinede korkmuyorum seni sevmekten. Ben ben sendeki o sıcaklığı seviyorum sana olan uzaklığı seviyorum Yanaklarından akan o gözyaşlarını en çok dağınık olduğunda saçlarını Beni arayan ellerini seviyorum. Yalnızlığımı seviyorum sebebi sensen ayrılığını seviyorum en çok yalnız kaldığımda Beni bulan gönlünü seviyorum Ben en çok senin bana olan sevgini seviyorum... BEN SENI SEWIYORUM ASKIM (APO)

bahriii seni aklının alamayacağı kadar çok seviyorum:)

aşkkıımm Murat^mmm seni çok seviyorum sana aşığımm ''hayatımın anlamı'' (((ayLin)))

yagmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağınca şemsiye acıyorsun işte bende bundan korkuyorum cünkü beni sevdiğini söylüyorsun

BEN SENİ ÇOKKK SEVİYORUM MELİKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

seni sevdiğim için özür dilerim ahmetcan ...

sevmek suçsa üstü kalsın

GÜNEŞİN DOĞDUĞUDA BİR GERÇEK BATTIĞIDA.KALBİMİN ATTIĞIDA BİR GERÇEK GÜNÜN BİTTİĞİDE.NE ÇIKAR TÜM GERÇEKLERİ TEK TEK SAYSAK.SENİ SEVİYORUM İŞTE O EN BÜYÜK GERÇEK

aşkı büyüten hasretmiş.Sana ne kadar ulaşamadı isem o kadar yandım sana.Hergün gözümün önündesin ama bilmedin beni.Seni çok seviyorum

unutsun diye haber yollamışsın peki yollarken hiç düşündünmü aklına bile gelmişmiyimdir...

Mutsuz bir dunya yaşadım Umutsuz bir hayata kapıldım Suskun ve sessiz yaşadım Ağladım durdum sabahlara kadar!!!!

Aşk... Aşık olmak suçdeil sadece kendine güvenmektir ben daha iki hafta önce birisine çıkma teklifi ettim kabul etmedi üzüldüm bi garip oldum duyguyu anlatamam şimdi başka bi kıza çıkma teklifi ettim hayır dedi arkadaşlıktanda soğudu bakın size şunu söyliyim Eğer reddeilmeye alışmışsanız kabul edilince ne yapacağınızı bilemesiniz... biri sizin aşkınızı kabul etmediyse sizin aşıkınız gücünü anlamamış demektir size bir taktik eğer sizi yine redederlerse yada red ederlerse komik bişilerizleyin yada kendinizi sadece müziğe verin...

gonul kimsesiz yapamaz sevebileceqi bir dost arar tasın kalbi yoktur ama onu bile yosun sarar

zordur topraqı catlatıp qune kavusmak zordr sevdayı yıllara yazmak ama qercekten zordr senn qbi mukemmel birini bulmak...!!!!!!!!!

Ask mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Mesajları
» yannızlık mesajları
» Günaydın mesajları
» iyi geceler mesajları
» İltifat mesajları