Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asker Szleri

YazarMesaj
samet

Asker Szleri Empty
MesajKonu: Asker Szleri   Asker Szleri Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:20 pm

1)komando olup dağlarda titreyeceğime tankçı olur dağları titretirim çılgın tankçı taşkın sırtkaya

2)inmeyiz caddeye maddeye ne kızlarla nede içmeye delikanlı varsa bekleriz askere...

3)Şafağım için doğacak güneş dağdaki teröristin sırtını ısıtacaksa bırakın o güneş hiç doğmasın..

4)kıremıtten baca olmaz.jandarmadan komandodan koca olmaz,alacaksan ınzıbat al hıc yorulmaz

5)her geçen gunun kendini olüme yaklastırdıgını bıldıgı haldegunlerın gecmesını ısteyen 2 insan var. biri mahkum, digeri asker.sen askerimsin bende sensizligin mahkumu. gecsin şu zaman

6)biz şafak 30 deyince nöbetten düşenlerden değil, şafak 3 dedimi şehit düşenlerdeniz tunceli\\komando 87/4 son imparator

7)BİZ HER NEKADAR KIRMIZI PAPUÇLU KIZLARLA DANS ETMESINI BILMESEKTE ŞAHINLERIN BILE UÇAMADIGI YERDE KARTALLARIN BILE YUVA YAPAMADIGI YERDE BOZKURTLARLA DANS ETMESINI BILRIZ ÇÜNKÜ BİZ BORDO BERELIYIZ

8)sizler oldugunuz sürece gözümüz arkada kalmaz vatan size minnettar herkese hayırlı tezkereler birgün gelecek herkes annesine sevdiyine dönecek inşallah

9)şafak askerligin deyil özlemin bittiyi gündür şafak cok zengin olabilir ama gün gectikce fakirleşecek herkese hayırlı tezkereler hic bir anne aglamasın hainlerden er yada gec hesap sorulacak türkiye asker leriyle gurur duyuyor

10)DaGlArİn tEpEsİnE EsKiYaNiN aNlİnA KiZlArİn kAlBiNe oLuMsUz KoMaNdO9 yAzCaGiM(KoMaNdO9)SeRsErİ_vAtAn iÇiN GeLdİm sEnİn iÇiN dÖnEcEgİm

11)şafak kaçta askerim ekmegim asım helalim sen nöbette dururken ben seni beklerim seni seviyorum asker yarim

12)asker vurulunca değil unutulunca ölür

Asker Szleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölü Asker
» Asker ozel
» Asker fıkrası
» Asker Mesajları
» Asker sozlerı