Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asker sozlerı

YazarMesaj
samet

Asker sozlerı Empty
MesajKonu: Asker sozlerı   Asker sozlerı Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 6:52 pm

emrah ım aşkım benim şimdi yanımdasın üç gün sonra gideceksin daha 360 gün var gçer mi bu günler ... seni çook seviyorum.Allah a emanetsiniz. çabuk dön ne olur ben hep elimi bıraktıgın yerdeyim aşkım. senden başkası haram.sadece sen söz veriyorum. vuslatım sözzz....

SENSİZ BURDA SABAH OLMUYOR BE GÜLÜM SEVMEYE YEMİN ETMESEYDIK BU DAGLARDA KOMANDO OLAMAZDIK..... RESMIME BAKIP ALDANMA HAYALDIR GÖZLERİME BAKIP KANMA BELADIR BE ASKERIMMM...SENI DÜŞÜNEN BEN

askim birtanem seni çokk ozledim bir an,once donsen keskeee (je t'aiime) seni çok seviyorum....askiim

her ananın oglu asker olur ama her kızın sevdigi komando olamaz.

canım sewgilim 4 ay oldu gideli günler ggeçmiyor sanki ama sabretmek zorundayımm seni çok özlyrm biteneaaammm 89/4 Sad m_m

BİZ KOMANDO DEĞİLİZ Kİ HER DAĞDA İZİMİZ OLSUN BİZ BAHRİYELİ DEĞİLİZ Kİ HER LİMANDA SEVGİLİMİZ OLSUN BİZ ORGENERAL DEĞİLİZ Kİ HER DEDİĞİMİZ YAPILIR OLSUN BİZ HAVACIYIZ KIZIM BIRAK BİZİM DE HAVAMIZ OLSUN!!!

yanımda olmaman neyi değiştirir ki güneş de benden uzakta ay da ama hiçbir sabahım güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor tıpkı yüreğimin senden geçmediği gibi seni çok seviyorum bitanem bir an önce gel de o yeşil gözlerine daya doya bakayım seni çok seviyorum sonsuzluğum ASMİN-GÖKHAN

zaman qeçti böyLe sensiz qececekte ama kaLbim senLe oLacak sevdiqim unutma bunu döneceksin eLbet bana birqün =(

seni çok seviyorum askerim bu günlerimizde geçecek şafak 436

öğrendim ki. Bazen tek ihtiyacım olan bir el ve beni anlayacak bir yürektir Öğrendim ki.İnkar edip içimde sakladıgım şeyler gercekligini yitirmiyo. öğrendim ki her yaramı saran zaman degil sevgidir ve öğrendim ki. BİRİNİ NE KADAR ÇOK SEVERSEM HAYAT ONU BENDEN O KADR UZAK BIRAKIYOR......ŞAFAK 130 BENİM SEVDİGİM OLMASANDA ŞAFAGINI SAYIYORUM

şafak 51 niğde tüm 89/1 lere selam kıbrıs girne

20 yıllkıık filmin 15 aylık reklamındayım.. gülüm bekle beni az kaldı

20 SENELIK FILMIN 15 AY REKLAMINDAYIM...20 SENENIN KAHRINI CEKTIM 15 AYIN LAFIMI OLUR...SENELERI ES GECERKEN GUNLERI SAYAR OLDUM GEL 460 GEL....NECO BABA

20 SENELİK FİLME 15 AY REKRAM VERİLDİ.. 460 GÜN VATAN ICIN GERİSİ SENIN ICIN BE GÜLÜM...

Asker sozlerı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ask Sozleri
» Ölü Asker
» ******'ün Sözleri
» Asker Mesajları
» H.Z Muhammed in Sözleri