Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

iyi şsnskar mesajları

YazarMesaj
samet

iyi şsnskar mesajları Empty
MesajKonu: iyi şsnskar mesajları   iyi şsnskar mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:19 pm

DÜNYADA 20 MELEK VARDIR.10 TANESİ UYUR.9 TANESİ OYUN OYNAR.1 TANESİ BUNU OKUR.EĞER 15 DAKİKA İÇİNDE 15 KİŞİYE BU MESAJI GÖNDERMESSEN BU GECE SAAT 01:00\\'DA SEVDİĞİN\\'NİN ÖLÜM HABERİNİ ALACAKSIN.

canım arkadaşım çağla ayaydın

benim sana olan aşkım umutsuz..senin ona olan aşkın sonsuz....benimsana olan savdam yarım...sizin sevdanız ömürboyunca sürsün

GALATASARAYA FENRLİDEN İYİ ŞANSLAR.HATTAA BOL BOL ŞANSLAR ÇÜNKÜ İHTİYAÇLARI OLUCAK

sıranı beklerken büyür şans beynindeki ur gibi ve hayat tatlı bir güzel yapılmış kur gibi

yalnızlığı sen özledin şimdi uzak dur benden yeteer...

gün gelir anlarsın nasıl sevildiğini gün gelir benm seni sevdiğim kadar seversin bir başkasını işte o zaman anlarsın bende ki bu sevgiyi o zaman düşünecek ve kahrolacaksın belki o zaman seveceksin beni ama cok geç olacak ben seni karşılıksız sevmeye alıştım yüreğime kazıdım. geç olan bir sevgiye yer kalmadı ben de, ama bilesinki ben seni tüm benliğimle sevdm adam sqanadım sevdim bilemezdm seviyorum deyişlerinin yalan olduğunu öyle bir sevki beni ben sende koptukca sen bana bağlan başkasını görmesin gözlerin o zaman anlarsın beni bu bir sitem değil sana sen giderken benim yasadıklarım.... deryalımm erbaaaaaaaaaa

ask ask dedin basimin etini yedin al sana biyar kanin

dilerim kazanırsın dilerim 1 olursun am abilki sen benim gönlümde bir olursun

iyi şsnskar mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Ayrılık Mesajları!...
» Barış Mesajları
» Kandil Mesajları