Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ey resul! Bizler 21. Asir gençleriyiz

YazarMesaj
Enes Okay

Ey resul! Bizler 21. Asir gençleriyiz  Empty
MesajKonu: Ey resul! Bizler 21. Asir gençleriyiz    Ey resul! Bizler 21. Asir gençleriyiz  Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:00 am

Hani şu edepsizliğin, hayasızlığın,ahlaksızlığın medeniyyet sanıldığı 21. asır.

Bize seni unutturmaya çalıştılar.Belki bir anlamda da başardılar.Ama bizler biliyoruz ki sen bizi unutmadın unutmazsın da.Çünkü bizler her düştüğümüzde bizi tutup kaldıran bir güç var.O güç sensin ya Rasulallah, sen bizim elimizi hiç bırakmadın.

Kendisine cennet bahşedildiği zaman "ümmetim ümmetim" diyen bir peygamber ümmetinin gençlerini nasıl unutabilirdi.Bizler gençliğin heva ve heveslerinde, zamanın şatafatında batağa saplanırken sen tutup kaldırdın.

SEN NURSUN EY RESUL,KALPLERİMİZE DOĞAN BİR NUR.

Bizi kandırdılar Ya Rasulallah.Senin dinin İslamı yaşayamayanlar, kendi yaşadıklarını din sandırdılar. Kur-an'ı anlamaktan aciz olanlar kendi kafalarına göre anlattılar.Rabbimin "benim katımda tek dindir "dediği İslam'ın önüne "modern" kelimesini koydular.Çağa ayak uydurmak dediler,21. asır dediler, artık değişmek lazım dediler.Her türlü müstehcenliğimize caizdir dediler.Gençliktir, zamandır dediler.Bizi kandırdılar Ya Rasulallah bizi kandırdılar.Ama sen EY NURUN ALA NUR, kalplerimize öyle bir doğ ki kalplerimizin pası silinsin,kiri temizlensin,kara lekeler aka dönüşsün.

Gel Ya Rasulallah,aşkınla yanan kalplere bir damla su serpmek için gel.Senin açacağın kapıyı bekliyoruz.Ya sen gel ya bizi de yanına al.Bizler senin ashabın gibi olamayız şüphesiz.AFFET BİZİ YA RASULALLAH SANA LAYIK BİR ÜMMET OLAMADIK.AFFET YA RABBİ GÜZEL DİNİNİ YAŞAYAMADIK. Kur-an'ı musiki,namazı spor,orucu diyet,zekatı,sadakayı büyüklük,kibir olarak gördük.AFFET BİZİ YA RABBİ,AFFET BİZİ YA RASULALLAH.

Ey yüce Rabbim,sana sonsuz şükürler olsun ki "habibim sen olmasaydın kainatı yaratmazdım" diyerek övdüğün o yüce peygamberin ümmetiyiz.Adını anmaya dillerin titrediği, küfre alışmış dillerimizin haya ettiği sonsuz nur sahibi,sevgililer sevgilisi, efendiler efendisinin ümmetiyiz.Her ne kadar hak edip layık olamasak da.

HER ŞEYE RAĞMEN YA RASULALLAH!

BİZ BİZDEN ÜMİTLİYİZ SEN DE BİZDEN ÜMİTLİ MİSİN? YOKSA BİZİ UNUTTUN MU?

BİZLER ÜMMETİNİN 21. ASIR GENÇLERİYİZ..

1 sayfadaki 1 sayfası