Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Romantik Sözler & Aşk Sözleri

YazarMesaj
Enes Okay

Romantik Sözler & Aşk Sözleri Empty
MesajKonu: Romantik Sözler & Aşk Sözleri   Romantik Sözler & Aşk Sözleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:59 pm

Alacakaranlıkta olsun ölümüm. Kısın lambaları kısın alın. Götürün bütün umutlarımı, kederim dünyada kalsın... Okusun ölüm fermanımı savcı. Toplansın üç-beş dost, on yabancı. Kurulsun artık darağacı... Beni, hayâllerimin bittiği yerde asın.
Aşk, bir elma şekeridir. Şekerini yersin, elinde sapı kalır...

Aşk denizinde yüzüyorum. Boğulmamak için kulaçlarımı sıklaştırıyorum; ama ne fayda! O denizin içinde boğuluyorum ve bir başka âleme geçiyorum. Bu âlemde ne nefret, ne de ikiyüzlülük var..Sadece masmavi denizinde aşkın var.

Başını göğsüme yasladığında, tek bir düşmanım vardır: Geçip giden zaman...

Ben, çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı Ben, aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum. Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın. Ben, yaşamıyor gibi, yaşamıyor gibi yaşıyorum. Ben, aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum..

Ben, sende sevdim gülümsemeyi. Sende gördüm bakışların en derinini. Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca... Yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. Ben, senin o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğinde buldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok... Bir de bana bakan minicik o kara gözlerine.Ben, bir tek sana güldüm içten, bir tek seni sevdim, yürekten. Bir tek, seninle birlikte, baş başa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime. Ben, senin gamzeli gülüşlerini sevdim, Öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak........

Ben, seni dün sevmedim; çünkü dün, bitti. Ben, seni bugün sevmedim; çünkü bugün, bitecek. Ben, seni yarın sevdim; çünkü yarınlar, hiç bitmeyecek...

Bir bakış, bir bakışa neler anlatır. O bir bakış, aşığı ömür boyu ağlatır.

Birgün bir rüzgâr eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına... Unutma sen de bana bir tutam sevgi yolla........

Birgün, Cehennem'de karsılaşabiliriz. Sen, kalp hırsızı olduğun için; bense Tanrı'yı bırakıp sana taptığım için.....

Birgün, dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Birgün gelip de ayrılacak olursak, aradaki mesafe, yollar ve menziller ne kadar uzak olursa olsun, sen yine de omzunu bir yokla Elimi, yine orada hissedeceksin !!!

Birgün öyle çok sevmeliyim ki, sonsuza dek içimde kalmalı. Karşımdaki insan, karşı koyamamalı. Birgün öyle çok sevmeliyim ki, beni yaktıklarında bile kalbim, sapasağlam kalmalı. Bu sevgiden utanmamalı, bu sevgiyi boşa harcamamalı..

Bir hüzündür aldı yine yüreğimi. Gözlerim doldu, ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız.. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız.. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen, hangi âlemde, hangi düşlerde isen gel; çünkü gülüşünü çok özledim...

Bize, kimleriz diye sorma; biz, hayata boş vermişlerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasında yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde, biz dost şarabı içenlerdeniz. Bize dost, arkadaş nedir diye sorma; biz, onlar için ölüme gidenlerdeniz.

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes. Nasılsa gidiyorsun biliyorum. Git! Ama ardında ağlayan bir çift göz, paramparça bir yürek ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan; çek silahı daya alnıma! Titrersem, namerdim... Sen vurdun da, ben ölmedim mi gülüm... Sen vurdun da... Ben ölmedim mi gülüm...

Çılgın gibi sevmiştik; kullar ayırdı bizi. Kader değil sevgilim; diller ayırdı bizi...

Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bıraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde... Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde....

Dost, deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce birer birer toplarsın, sonra birer birer atmaya başlarsın. Yalnız, bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen, onlardansın..

Dünyada iki renk gül olsun. Biri kırmızı, diğeri beyaz... Sen beni unutursan, kırmızılar solsun. Ben seni unutursam, beyazlar kefenim olsun.

Dünyam öyle bir kararsın ki, beni aydınlatan tek ışık gözlerin olsun.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim, bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim...

Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek için göz yaşlarımla sulardım. Eğer gözümdeki bir damla yaş olsaydın; seni kaybetmemek için, hiç ağlamazdım..

Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, sesini duymak için neler vermezdim. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam. Yolunu bulabilseydim zaten, şu anda çile çekmezdim..

Elbet rüzgâr ve deniz taşır emanetlerini. Bekle, gün gelir güneşim bulacaktır seni. Akşamları balkona çık, gözlerini kapat; rüzgâr benim yerime öpecek seni...

Erkek gözleriyle, kadın dudaklarıyla sever.

Gece midir insanı hüzünlendiren; yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren; yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında. Suyun damlasındasın, selin coşkusunda. Kimi yanımdasın, kimi rüyamda. Ama hep aklımdasın, sakın unutma..

Gerçek aşkı bana tattıransın. Özlemle Tanrı'dan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın. BİRTANEM, sevdiğim, her şeyimsin aşkım. Sabırsız gecem, derin nefesimsin. Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin... Yaşama sebebimsin, her şeyimsin aşkım, BİRTANEM, sevdiğim; her şeyimsin, tatlım, dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

Gökyüzünden bir yıldız seç bu gece. Gözlerin gibi parlak ve ışıl ışıl olsun. Benim için de bir yıldız seç. Parlak olmasına gerek yok. Sana yakın olsun yeter...

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun! Ben, tam üzerinden geçerken ipler kopsun. Düştüğüm o yer, dudakların olsun!!!

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki Güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Hani Gözler Vardır ya Sözleri Anlatır Hani Sözler vardır ya Gözleri Ağlatır Hani Anılar Vardır ya Değeri Geç Anlaşılır Birde Aşk Vardır seni Anlatır..!! Dostluk Kura Bilmek İçin Zorlukları Aşmaya Gerek Yok. Dost Olabilmek İçin Tatlı BİR Tebessüm Bile Yeter İnan

HER BAKTIĞIMDA SENİ GÖRÜYORSAM, HER İŞİTTİĞİMDE SENİ DUYUYORSAM, HER DOKUNDUĞUNDA SENİ HİSSEDİYORSAM, Bu Seni ÇOK ÖZLEDİĞİMDENDİR

İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!...

İster .. uzaklarda yaşa. İsterse kilometreler girsin araya. Ama bil ki daima, gözlerimin daldığı yerdesin.

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede...

Kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel gör daldaki beyazını soğuğunu havanın..Duy sesini yağanın,havadaki sessizliğin sensizliğini..Karlar erimeden GEL...

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni 'EBEDİYEN SEVECEĞİM'

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Mavileri giyer, bahar olursun. Pembeleri giyer, güzel olursun. Ve birgün beyazları giyer, benim olursun.

O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım.Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın

ÖLÜMÜ teslim aldı hüzün İçimde Senden KALAN CAM KIRIKLARI Aynada Sensiz Hüzün Sensiz Hiç kimse Dindiremedi Bu Hıçkırıkları BiR Gece Yarısı ANSIZIN GÖRECEKSİN Köşe BAŞINDA NÖBET TUTUYORDU Hüzün Öyle KOLAY DEĞİLDİR Beni UNUTMAK Hala SOKAKLARIMDADIR AYAK İZİM..

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim..............

ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazen Ki o zaman aşktır tek bilici Aşksa yürümek gibi bir şey Duyabilmek kuşların gelişini Anısı bizsek eğer bu kentin Unuttuğu türküler bizsek Acıyı rehin bırakıp bir güle Anımsatmalıyız bunları bir bir Seni tanımadan önce Biri gelip sorsa ki sen hiç şiir yazdın mı Güler geçerdim Hep gülerdim sevda için şiir yazanlara Nasıl anlatılır derdim duygular-kağıt ve kalemle İnsan sevdiğini söylemeli göğsünü gere gere Ama şimdi anlıyorum yazanları Ve sevgiliye yazılmış sözcüklerin Ne anlama geldiğini Çünkü artık ben de yazıyorum Çünkü artık bende seviyorum Ve işte bunu söyleyemiyorum Kağıt ve kalemin gözyaşı ile yapmış olduğu dansa Ben sadece titreyen ellerle eşlik ediyorum.

Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, seni mahşere kadar sevmeye yeminim var!

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin..

Sabahları seninle doğar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım...Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

Sana Binlerce Gül Vermek İsterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek İsterdim Ama Bir Gün öleceğim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği İçin...

Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine...

Sapla hançerini kalbime; kana bulansın. Dikkate t, çünkü içinde sen de varsın.

Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Sen çatlayan dudaklarıma Bir damla su içimdeki yaşama Tutkusu Avuçlarıma düşen Bir kar tanesi Sen Sevgilim, sevdiğim,taptığım HER ŞEYİMSİN... Seni ne kadar sevdiğimi bilmek istersen Gökyüzünden düşen yağmur damlacıklarını Tek tek tutmaya çalış Tutamadığın her damla Seni sevdiğimin ispatıdır...

Sen elimden tutunca, deniz başardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanın bacağını bir kez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde..

Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım her şey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

SENİ SEVDİM; GÖZLERİN İÇİN SENİ SEVDİM; SÖZLERİN İÇİN SENİ SEVDİM; GÜLÜŞLERİN İÇİN SENİ SEVDİM; KENDİMİ SENDE BULDUĞUM İÇİN GÖRMEZ OLDU BU GÖZLERİM,HER GECE SENİN İÇİN AĞLAMAKTAN; KALBİM İFLAS ETTİ ARTIK,SÜREKLİ BU ACIYLA YASAMAKTAN....

Seni sevmek bir suçsa, cezamı idam isterim.

Seni tanıdığım gün,Hiç ihtimal vermemiştim aşk'a,Dudaklarımda gecenin ıslaklığı,Ben sendeydim,İstanbul suskun, İstanbul mağrur İstanbul'da yapayalnız bir geceydim,Zamandı yüreğim, Zaman seni tanıdığım her güne, Alışkanlıktı bildiğim,Hep araya girerlerdi oysa, İlk görüşte değil, İlk öpüşte öldü bütün duygularım..

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sesini duyamasam Yüzünü göremesem Varlığını hissetmesem Seni özlemesem Yüreğini sevmesem Yazılarını okuyamasam da Yanımdasın Biliyorum... SENİN YANINDA SENİN ELLERİNLE YAPMAK İSTİYORUM HER ŞEYİ SENİNLE YÜRÜMEK SENİNLE KONUŞMAK SENİNLE PAYLAŞMAK SEVGİYİ VE.... SENİNLE YAŞAYABİLMEK HER ANI...

Sesin Değdiğinde Yüreğime Yüreğim Titriyorsa Avuçlarında ve Her Kapayışta Gözlerimi Üşüyen Bakışlarım Isınıyorsa Bakışlarında Tek Çarem Fısıldamaksa Eğer Avazım Çıktığı Kadar Fısıldayacağım...Seni seviyorum.

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni fark etmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten...

Sevgiyi Göstereceksin Söylemek Yetmez,sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin Yetmez, Sevgi her şeydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yüreğin Yetmez

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce

Soğuk havalarda hiç üşümedim biliyor musun??? Hep senin sıcaklığın ısıttı beni... sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan.kalbime yazılmışsın bir tanem....

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİR TANEM.

Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim BİR TANEM,minik kelebeğim,aşkım,dağ çileğim....

Utanırım , söyleyemem yasadığım yalnızlığı , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

Üstüne `seviyorum` yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum..

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin BİR TANEM...

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayım....

Yanında benden yakın başka biri de olsa , her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da , ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da , biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alinmiş suskunluğumun bas harflerisin.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Romantik Gençligim
» Acı Sozler
» O Sözler Ki
» Komik Sozler
» guzel sozler