Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

galatasaray özel

YazarMesaj
Admin

galatasaray özel Empty
MesajKonu: galatasaray özel   galatasaray özel Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 5:26 pm

BIR GÜN HERKES FENERLI OLACAK , GERI KALAN 364 GÜN ISE GALATASARAYLI

HERKES FENERLI DOGACAK AMA BIRGÜN HERKES CIMBOMLU ÖLECEK

GERÇEKLERI TARIH YAZAR, TARIHIDE GALATASARAY

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARSA KADAR SANLI GALATASARAY

BAS KOYMUSUZ CIMBOMBOM´UN YOLUNA,SARI KIRMIZI RENGINE ÖLURUM CIMBOMBOM.AVRUPA´DA DESTAN YAZDI ASLANLAR,FATIH´IN ASLANLARIYLA KUKRESIN CIMBOMBOM

ASLAN TERBIYE EDEN FENERBAHÇELI TARAFTARIN NE HALE GELDIGINI BIRAK TÜRKIYEYI DÜNYA GÖRDÜ. SEN KI KÜÇÜK BIR KANARYASIN ASLANLA UGRASMAK SENIN NEYINE

CIM BOM BOM´UM BENIM BIRICIK SEVGILIM, SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM, SENINLE AGLARIM SENINLE GÜLERIM, SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM

CIMBOMBOM DIYEREK SANA YUZ KOYDUK,SARININ YANINA KIRMIZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK,CIMBOMBOM SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

AVRUPA FATIHISIN GALATASARAY..TÜRKIYENIN GURURUSUN GALATASARAY.. GÖKTE YILDIZSIN GÖNÜLLERDE AY, BU SENEDE SAMPIYONSUN GALATASARAY

BIZ ALISTIK AVRUPADA KUPA GÖRMEYE, SIRA SENDE FENERBAHÇE. BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS, HAYDI FENERE DE BIR ALKIS

1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ

Devlet demir yollari. Cimbom atti golleri. 5 den fazla atmayin. feneri aglatmayin.

Imparator Neron Nasil yakmissa Roma´yi Cimbom um ugruna yakariz dünyayi
https://haylaz.forumdizini.com

galatasaray özel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» galatasaray ozel mesajlar
» Özel Cfg !
» Fenerbahceye ozel
» Trabzonspor ozel
» besiktas ozel