Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cep sms mejasları

YazarMesaj
Admin

cep sms mejasları Empty
MesajKonu: cep sms mejasları   cep sms mejasları Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 5:24 pm

AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK

NE..KADAR GUZELDI SENLE BERABER OLMAK SIMDI YANLIZIM ELLERIM BASIMIN ARASINDA SENI DUSUNUYORUM...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

MEHTAP SULARDA GUMUSTEN BIR IZ BIRAKIRKEN, GOKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIGIM GUNLER VE GECELER, KALBIM HER YERDE SENI ARIYORDU...
GIDECEGIM BURALARDAN DONMEM BIRDAHA SON BIRKEZ SARILAYIM BOYNUNA SEVIYORUM SENI AMMA DONMEM BIRDAHA YUREGIM SIZLIYOR ELVEDA..

BULUTLARA YUKLEDIM OZLEMIMI RUZGARLARLA YOLLADIM SELAMIMI YAGMURLARLA YOLLADIM GOZYASLARIMI KUCUK MELEKLER GONDERDIM SENI OPMEYE GELDILERMI...

VARSIN BOYLE GECSIN YALANCI GUNLER,VARSIN CANIMI ALSIN YINE YALNIZLIK.KOKUNU VERIRKEN VAZOMDAKI GULLER YIKARMI SANDIN BENI BU YALANCI AYRILIK...

Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi

DILIMDEN ELVEDA CIKIYOR YUREGIM KAL DIYOR BU DUNYAYA SENI BULMAYA GELMISTIM UYGUN ADIM VOLTALAR BIRBIRINI KOVALIYOR DILIM VARMIYOR YUZUM TUTMUYOR SENSIZ OLMUYOR…
https://haylaz.forumdizini.com

cep sms mejasları
1 sayfadaki 1 sayfası