Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kutlama mesajları

YazarMesaj
samet

Kutlama mesajları Empty
MesajKonu: Kutlama mesajları   Kutlama mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:24 pm

Gözlerinden akan yaşları sil , yeni birsayfa açıyorsun bunu bil , (kaç yaşına giriosa =) Bu yaşınıda iyi geçirmen , mutlu bir hayat için yeniden çabalamaya başlamanın bir dahaki senesinde başarılar , doğum günün kutlu olsun !!!

kutlarım bir çocuğun olmuş zaman nede çabuk akıp geçti şimdi evlendin baba olmuşsun tebrik edrim aradığın aşkı bulmuşsun..............

en güzel söz henüz söylenmiyendir...

CANIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

ilk günümüzü hatırlıyorum da...çok mutluyduk...uçuyorduk sanki..şimdi ayrıldık yerin dibine kadar battık söylesene kim verecek bunların hesabını?sen mi?hiç sanmıyorum...tebrik ediyorum seni...beni seviyomuş gibi yaptın...ok anladım ya çok sevmişsin(ama yalancıktan)..neyse takmıyom ya..sen ilktin son olmazsın senden baskalarıda olur.....sediş&ebruş.....

KADER BEYAZ KAGIDA SUTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN DELDE AYIR BEYAZI SEMA

sevmek sevilene yapılan en güzel duadır...........

SINAVLARDAN 100 ALAN HERKES KARŞILIĞINI ALIR! BENİM GİBİ İNGİLİİZCEDEN 100 ALDIM ve İNGİLİZCE BAŞKANI OLDUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

bu gün bir çiçekçinin önünden geçerken ben çok güzelim beni al diyordu onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye doğum günün kutlu olsun:)

BUYUK INSANLAR OLMADAN BUYUK ISLER BASARILAMAZ,DAHA NICE BASARILARI BIRLIKTE KUTLAMAK DILEGIYLE

ARAMIZDAN AYRILDIGIN ICIN UZGUNUZ, AMA DUNYANIN SANA IHTIYACI VAR. IS HAYATINDA BASARILAR DILERIM.

BASARILAR VE HER DAIM MUTLULUKLAR SENINLE OLSUN. ARAMIZA HOSGELDIN.

RUZGARIN KEMANI VURDUGU ILIK BIR GECEDE, YAGMUR DAMLALARI CAMA VURURKEN, YATAGINA UZANARAK HAYALINI KURDUGUN VE KESKE DEDIGIN TUM GUZELLIKLER SENIN OLSUN...!

UZUNTULERINIZ KUM TANESI KADAR KUCUK,SEVINCLERINIZ NISAN YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN.IYI GUNDE KISMETINIZ BOL OLSUN.

Kutlama mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Barış Mesajları
» Kandil Mesajları
» Beşiktaş Mesajları