Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

komık mesajlar

2 posters
YazarMesaj
samet

komık mesajlar Empty
MesajKonu: komık mesajlar   komık mesajlar Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:23 pm

seni seviyorum sana tapıyorum sakın inanma çünkü atıyorum gönderen:yeni üye ezgi özmen

bu tüp bebek hatalı gaz kaçırıoo Very Happy alayına kayseri

bana senin için ölürüm dedi ispatla dedim öldü enayi

özel okullun birinde espirili bir matematik hocası varmış... birğün dersinde bir kız öğrencisine dikkatlıce bakmış.kız ayaga kalkıp .hocam çok baktınız kendimi tren sandım biranlık.demiş. sınıf ğülmeye baslamış kız hocasını mort ettığini sanıp sınıfa karşı ğülümsemiş.ama hoca anıden patlatmış cavabını tabi kızım banada herğün 400 kişi binse bnde öyle sanardım SmileSmile yazan=alev

delinin birisi herğün vücudundan bir parça kesip timarhanenin penceresınden asagı atıyormuş.. bunu farkeden doktor deliye sormuş yahu adam sen ne yapıyorsun demiş delide ufaktan ufaktan kaçıyorum demişSmile Smile

fenerlisin heralde değilsen ne arıyon msn de:D

iki iki dört bunu bilmeyen kerizzz!!!!!!!

Kadının biri mutfağa gitmiş hamile kalmış neden???(cevap:çay koymuş) hahahahahahaha

Görünen köy kılavuz istemez. Yol,elktrik ve su ister.

dikkaat bebek war

seni ben hep sevdim sen ise beni hiç sevmedim çünkü orta başka bir çoçuk vardı yah.. ondan sevmedin

KADIN ASLINDA BİR MELEKTİR ONU ŞEYTAN YAPAN BASINDAKİ ERKEKTİR...

4. kız arkadaşıma benzion -kaç tane vardı ki 3 ama senle 4 oldu

Bı gazeteci sokakta yatan cesedın fotosunu cekmek ıçn cesedın basındakı kalabalığa "cekilin o benim babam'demıs yerde yatan bir esekmis:-) isa seni çok seviyorum aşkım betül

1 oromogomoburomogo böyyytt 2 çok soktun çek böytttt
securi

komık mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: komık mesajlar   komık mesajlar Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:03 pm

ARKADAŞLARLA FIRINDA PATATES YİYORDUK..FIRIN SICAK GELDİ BAHÇEYE ÇIKTIK Very Happy Very Happy rabbit cheers

ÜÇ JAPON SIRAYLA UÇAKTAN ATLAMIŞ...JAPONLAR ÖLMÜŞ SIRA İSE KIRILMIŞ.. drunken santa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Surprised

özel okullun birinde espirili bir matematik hocası varmış... birğün dersinde bir kız öğrencisine dikkatlıce bakmış.kız ayaga kalkıp .hocam çok baktınız kendimi tren sandım biranlık.demiş. sınıf ğülmeye baslamış kız hocasını mort ettığini sanıp sınıfa karşı ğülümsemiş.ama hoca anıden patlatmış cavabını tabi kızım banada herğün 400 kişi binse bnde öyle sanardım SmileSmile yazan=alev

delinin birisi herğün vücudundan bir parça kesip timarhanenin penceresınden asagı atıyormuş.. bunu farkeden doktor deliye sormuş yahu adam sen ne yapıyorsun demiş delide ufaktan ufaktan kaçıyorum demişSmile Smile

Kadının biri mutfağa gitmiş hamile kalmış neden???(cevap:çay koymuş) hahahahahahaha

BİR DELİ VARMIŞ GECE YATAGINDAN DÜŞMÜŞ VE KALMIŞ YATMIŞ GENE DÜŞMÜŞ SONRA DEMİŞKİ:: İYİ Kİ DAHA DEMİN KALKMIŞIM YOKSA ÜSTÜME DÜŞCEKTİM DEMİŞ.... Very Happy Very Happy

KADIN ASLINDA BİR MELEKTİR ONU ŞEYTAN YAPAN BASINDAKİ ERKEKTİR...

Bı gazeteci sokakta yatan cesedın fotosunu cekmek ıçn cesedın basındakı kalabalığa "cekilin o benim babam'demıs yerde yatan bir esekmis:-) isa seni çok seviyorum aşkım betül

komık mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik mesajlar
» komık mesajlar
» love mesajlar
» Espirili mesajlar
» Arabesk Mesajlar!...