Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Günaydın mesajları

YazarMesaj
samet

Günaydın mesajları Empty
MesajKonu: Günaydın mesajları   Günaydın mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:11 pm

MUTLULUK YAĞMURUN ALTINDA ŞEMSİYESİZ KALASIN BİTANEM DİLBER SENİ ÇOK SEVİYORUM SUSKUN

günaydın öbür yanım..hayatıma anLam katan..canımn cani..SENİ ÇOK SEVİYORUM..zeynep&Tuqay(L) 27.10.09. S.ç.s

Geldin sen herkezden önce..Oldun bu bedende kelepçe..Girdin ruhuma sessizce..Cıkma bedenımden gidelim seninle..Yasayamam böyle yaralı bu bedende bırlıkte..Olamam yok olamam uzuntulerımle..Nafile işte bozarım herseyi ıstemesemde..Giderm..!Gitmek..!Yok etmek..! zorundayım bu bedeni Sevsemde...!!

bak güneş yeni umutlarla doğuyor doğarkende mutlulukların en güzelini getiriyor hadi uyan ve gökyüzüne bak benim için sana günaydın diyor

hayat frensiz arabayla gezmek gibidir _ozylmz

geçmişi sadece dikiz aynasında görürsün _ozylmz

GÜNAYDIN BÜTÜN İNSANLAR HERKESE CÜMLETTEN SELAMLAR

SABAHLARIN GÜNEŞİSİN KALBİMİN ATEŞİSİN UYKUDAN UYANAIRKIN GÜNEŞ GÖZÜNDEEKİ PALAKLIGI ALIP YUZUMU VURUR VE KALK AŞKIN GÜNAYDIN DEMENİ BEKLİYOR DEMİŞ GİBİ GELİYOR BANA GÜNAYDİN AŞKIM~~=ADEM DEN AŞKI ESRA YA

sabahlarin günüşisin içimdeki ateşimsin sen uykudan uyanırken günüşin işigi daha etkileyici olup uyzume vuran güneş işigi bana kalk güzeiın uynmiş demiş gibi gelir bana bendende sana GÜNAYDIN AŞKIM.

bu sabah güneşi senn için uyandırıdm yanında değilim ama sevgimi yolladm kalk artık aç o güzel gözlerini bak sana kucak dolusu günaydınlar yolladm...

hosgeldin dünyaya ac gözlerini su acımasız dünyadan sende gideceksin ama hemen deil merak etme sen ben seni korurum sen yeterki bebekliğini cocukluğunu yasa dünya acımasız olsada seni sever cunku sen bir bebeksin herkes sever bebeği korkma sen yolun da ilerle sakın merak etme beni.. seni sewdim bi gün görüşelim olur mu???

günaydın benim biricik aşkım,,gecen benimle,gündüzüm seninle,hayatın benimle hayatım seninle geçsin,, sabahlara birlikte açalım gözlerimizi...seni çok seviyorum kaymagm...

her sabah yuzunu yikarken yuzune degen su damlasi sana GUNAYDIN opucugum olsun GUNAYDIN bitanem

bu gece yıldızın boL OLSn sabaH GÜneşi O gÜZEl GözLERİNE DOĞSUN iii geCEler VE ilk GünAYDınıN ŞİMDİDEn benDEn olSUN

Saha Gozel Söz Söylemek İsterdim Amma Sabah sabah uygulusun hiç grek Yok Gonaydın BebeM ...

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Günaydın mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kutlama mesajları
» Dostluk Mesajları
» Ask mesajları
» Aşk Mesajları
» Beşiktaş Mesajları