Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gecmıs olsun mesajları

YazarMesaj
samet

Gecmıs olsun mesajları Empty
MesajKonu: Gecmıs olsun mesajları   Gecmıs olsun mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:08 pm

Dert etme kardeşim acılar diner, yarraman kardeşin geçmiş olsun diler.

alemin derdi bn olmuşum demekki zamanında çok koymuşum

hep beraber sağlıklı günlereeeeeeeeeeeee

geçmiş olsun bir hada gelmesin inşallah iyi olursun bir daha kötü olmassın

Allah Yardmcn Olsn bOL şİFa VeRsN iNşLLh GeçMiş OlsN Ne dİyM iNşLLh TeZ gİdR CnM (Begüm ) koyu fbli

Amca oglu erdal su an yasam mucadelesindesi allah seni sevdiklerine bagislasin esin kiymete cocuklarin burcu burcin umuta. Seni cok seviyoruz tum akrabalarin yaninda bir ben deyilim ama yureyim yaninda,cabuk iyi ol seneye geliyirum,bizi yine guldur, gulen yuzun solmasin cok gecmis olsun sen benim abimsin seni cok seviyoruz. Allahim onu bize nagisla.yenin senay

hocam size ihtiyacımız var çabuk iyileşinn!!!!çooookkk özledik sizi

ugur senı cok sevıyorum bır an once saglıgına kavusman dılegımle pelın

Biri seni zeki olarak seçmiş olsun sana son sözüm kardeşim geçmiş olsun

biri seni zeki olarak seçmiş olsun sana son sözüm geçmiş olsun

cnm arkadasım yüzün hep gülsün acın hiç olmasın hastalığın duyulmasın geçmiş olsun arkadasım

canım hocam çok geçmiş olsun seni çok seviyorum.

sevgili cahide tuncel geçmiş olsun inşallah çok çabuk iyileşirsin senin en sevdiğin dostun buse çelebiiii

SANA TUTUNABİLMEK SEVGİYİ KAÇIRMAMAK DÜŞLERİNİ 2 ÇARP BU KEZ KENDİNE ZAMN AYIR (GeÇmİş OlSuN)

slm canım benim senin yanında olup sanadestek vermek isterdim sen kendini bırakma sen herzaman guçu oldun tek olmadıgını bilesin senin yanında olmasada birtane arkadaşın var ben her zaman yanındayım kendşne cok dikkat edesin

Gecmıs olsun mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» And Olsun Sart olsun
» Gün Geçmis Ask Ile
» Geçmis
» Geçmis Yaz
» Geçmis Yaz