Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk, Kapıyı Çalmış

YazarMesaj
Enes Okay

Aşk, Kapıyı Çalmış Empty
MesajKonu: Aşk, Kapıyı Çalmış   Aşk, Kapıyı Çalmış Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:31 am

Aşk, Kapıyı Çalmış
Selma D.
AŞK, kapıyı çalmış. Gören, hemen aşık olmuş. Kalpten kalbe gezmiş sevgiler. Kalbe girmeyi başarmış da AŞK, kalpte kalmayı bir türlü başaramamış.

Kimi güle, kimi bülbüle, kimi de sevdiğine aşık olmuş ya da aşık olduğunu sanmış. Anlayacağınız AŞK, hangi kalbe girse bir türlü huzur bulamamış. AŞK, bu ya; ne yapacağını şaşırmış.

AŞK, eşini arıyormuş. Aşık olmak istiyormuş.Sevmekten çok korkuyormuş. AŞK, o kadar güzel olduğu halde herkes onu yanlış anlıyormuş. AŞK, ne zaman birini sevse; insanlar onu acı çektirmek için kullanıyormuş.

AŞK, birgün dayanamamış ve avazı çıktığı kadar bağırmaya başlamış: "Yeter artık, dayanamıyorum! Sığdıramayacaksanız beni yüreğinize, bırakın öleyim. Ya da adam gibi sevecekseniz sevin beni, ben de sizi seveyim!" demiş. Ve gitmiş...

Aşk, Kapıyı Çalmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayrilik Kapiyi Çaliyor
» Gece Vakti Kimdir Kapiyi çalip gelen
» Gece Vakti Kimdir Kapiyi çalip gelen