Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kapı Kolu

YazarMesaj
Enes Okay

Kapı Kolu Empty
MesajKonu: Kapı Kolu   Kapı Kolu Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:27 am

Yeni evli cift balayi icin bir otele gitmis. Ilk gece butun pozisyonlari denemisler.Ertesi gece kadin:- Tum pozisyonlari denedik degisik bir sey yapalim bu sefer demisErkek biraz dusundukten sonra:- Buldum! Sen pencerenin onune git ,ben de kapinin onune, birbirimize dogru kosup birleselim demis.Kadin kabul etmis,yerler...ini almislar.Erkek:- uce kadar sayiyorum, ucte kosmaya basla demis.- Biiirr, ikiiii ve uucccccc!!!!!!!!Velhasil erkek hizalayamamis ve otelin 2.kat penceresinden havuza dusmus. Havuzdan cikacak ama cirilciplak oldugu icin utaniyor. Bakmis havuz kenarindaki barin barmeni hala is basinda hemen seslenmis:- Arkadas ! Ordan bana bir masa ortusu uzatir misin?- Niye? diye sormus barmen- Pencereden dustum de...uzerinde hic bir sey yok, cikamiyorum havuzdan.- cikin cikin, hic kimse sizi farketmez.- Nasil yani?- Oteldeki herkes 2.katta kapi koluna giren kadini kurtarmakla ugrasiyor.

Kapı Kolu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dar Kapi
» Eski Kapi
» Dört kapı
» Dört Kapi
» Dört Kapi