Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bari Karıyı Sağlama Alalım Dedim

YazarMesaj
Enes Okay

Bari Karıyı Sağlama Alalım Dedim Empty
MesajKonu: Bari Karıyı Sağlama Alalım Dedim   Bari Karıyı Sağlama Alalım Dedim Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 3:26 pm

Temel akciger kanseri olmus Doktorlar iki aydan daha fazla yasaman mucize olur demisler ve umitsiz oldugu icin tedaviye de son vermisler.Olecegini anlayan Temel , butun esiyle dostuyla helallesmeye karar vermis. Fakat bizim Temel gordugu herkese kendisinin AIDS hastaligina yakalandigini ve iki ay icinde olecegini anlat...iyor ve helal etmerini istiyomus haklarini. Tabii bunu duyanlar Temel'e helallik veriyorlarmis ama bir yandan da elini bile son bir defa sıkıp,kucaklasmaktan kaciniyorlarmis.Temel'in en iyi arkadasi Dursun Temel'in bu yaptigini duyunca sormuş:
- Yaw Temel, anladik sen Kanser oldun olecen, neden millete AIDS oldum diyon, bak herkesi bir korku sardi demis.
Temel;

- Yaw Tursun, oyle de oleceeezzz boyle de olecez, bari kariyi saglama alalim dedim.

Bari Karıyı Sağlama Alalım Dedim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Imge Dedim Adina
» Öyl Bari
» Söyle Bari