Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dört Arkadaş

YazarMesaj
Enes Okay

Dört Arkadaş Empty
MesajKonu: Dört Arkadaş   Dört Arkadaş Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 9:43 am

Dört arkadaş barda muhabbete dalmıştır.İçlerinden biri tuvalete gider.Diğerleri sohbete devam eder. Birinci adam, oğlundan söz ederek;
"Benim oğlan araba yıkamakla işe başladı. Bir baltaya sap olamayacağından korkuyordum ama bir gün arabasını yıkadığı adamlardan bi ona iş teklif etmiş. Sonra iyi bir araba satıcısı oldu ...hatta o kadar iyi para kazandı ki geçenlerde bir arkadaşının doğum gününde, ona mercedes aldı."
İkinci adam konuya girer;
"Benim oğlanda biraz sorunluydu.Büyük bir emlak şirketinde çalışırken, inanılmaz bir iş kaptı ve ondan sonra ilerledi. Acayip zengin oldu. Çalıştığı şirketide satın aldı. Bir arkadaşının doğum gününde ona ev bile hediye etti."
Diğerlerini dinleyen üçüncü adam;
"Benimki de bir borsa şirketinde temizlik elemanı olarak işe başladı. Bir gün kendi kendine hesap yaparken, patron tarafından fark edilince, broker oldu. Büyük başarılarla, inanılmaz bir servete sahip oldu. Üstelik en iyi arkadaşına da, doğum gününde bir milyon dolarlık hisse senedi hediye etti."
Bu sırada dördüncü adam tuvaletten çıktı ve sohbete katıldı. Diğerleri, çocuklarından bahsettiklerini söyleyince, adam içini çekerek konuştu;
"Benim oğlan, tam bir hayal kırıklığı... Doğru dürüst bir işi olmadı. Berber çıraklığı falan yaptı, eroine bulaştı. Bu arada oğlancı olduğunuda öğrendim maalesef bir sürü erkekle birlikte oluyormuş." Adam gülümsemeye çalışarak, konuşmasına devam eder;
" Ben yinede olaya iyi tarafından bakmaya çalışıyorum. geçen doğum gününde, ilişki kurduğu arkadaşları; ona bir mercedes, bir ev ve bir milyon dolarlık hisse senedi hediye etmişler!

Dört Arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaş
» Arkadas
» Arkadas
» Arkadas Dökümü
» Dört kapı