Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

besiktas ozel

YazarMesaj
samet

besiktas ozel Empty
MesajKonu: besiktas ozel   besiktas ozel Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:00 pm

Seninle Doğduk yeniden Şanlı kartaLım Bekliyoruz Zaferlerini Bu Sene KartaLım

1903 De doğdu Güneşimiz Seninle kara KartaLım Sana Canım Feda!

Yer Siyah Olsada Gök beyaz Olsada Kimse Silemez rengibi Kalbimden Asla Beşiktaşım!

Biz Ne maçlar Gördük Hakemle Alınan, Biz Ne Taraftar Gördük Bıçaklardan Kaçan, Biz Seninle Doğduk Kartalım Seninle öLürüz Bu Yolda..

Bizimkisi Bir a$k Hikayesi Siyah Beyaz fiLm Gibi ßiraz KartaLım…

Nouma OLmasada Yanımızda Oktay Jubilesini Yapsada Bu Sahalarda Biz Seninleyiz Bunu Unutma !!!

Kralları Yola Getirdik Stadlarda goLleri izlettik her Defasında Bize Ne hakem Söker Ne Para Delinkanlıyız Yeter Bu Diğer Takımlara!

Geceleri Senin Marşınla Sokakları inlettik Gündüzleri Davullarla Dtadları Gümlettik Beşiktaşlı OLmak Varsa Biz Seninle Yükseldik Kartalım.

Taraftar Beyaz KartaLım Siyah Biz Seninle Nescafe Gibiyiz Siyah + Beyaz = Beşiktaş

Seni Tanıdım Sevgisiz Kaldığımda kartaLım taraftarınla Sevgili Oldum hayranım, Seni Sevdim Bu Canım Seninle KartaLım Beşiktaş Durmaz Takımları Tanımaz!!

En iyi Günümüzde BeşiktaşLı Olduysak En Kötü Günümüzde Siyah Giyip Beyaz Güllerle Yas Tutmasınıda Biliriz Biz Gerçek Taraftarız! Biz KarakarTaLız!

beni Benden Alıcak varsa Oda kartaLımdır Senin için Çıktık Bu Yola Avrupada Yakınlansın Senin Bjk !!!

Siyahın Yanında Beyaz – Beyazın Yanında Siyah – hayat Sensin Beşiktaş Siyah Beyaz!!!

BASIN ÖNE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BÜYÜK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA…

YAKIŞIR SANA YAKIŞIR, SANA ŞAMPIYONLUK YAKIŞIR, SEN ALEMDE TEKSIN, DEĞIŞILMEZSIN, BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMIZSIN!

BESIKTAS DIYEREK SANA YÜZ VURDUK, SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK, YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BESIKTAS SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

BAZEN HÜZÜN, BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR ÖMRE BEDEL.BEŞIKTAŞ SEN BIZIM HERŞEYIMISSIN.

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, AŞIK EDER HERKESI, ÜZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAĞIMIN GÖLGESI, IŞTE BIZ KÖTÜ GÜNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ, ÖVÜNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ…

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN!! BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN!! ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN!! ASLA VAZGECMEYIZ BESIKTAS SENDEN!!

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ?BEŞIKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEĞIL OĞLUMA OLAN BORCUMSUN…

Övünmekte çok haklıyız çünkü Beşiktaşlıyız.

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Bu sene şampiyon görelim sizi, ölmeden mezara koymayın bizi, korkutmaz bizleri musalla taşı, ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞI… !

Erkek adam renkli takım tutmaz…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Ne para ne araba nede manita en büyük aşkımız B J K !!!

Hayat ne kadar uzun ama sana olan aşk o kadar sonsuz çünkü biz hakiki beşiktaş lıyıız..

Yagmurlu bir günde görmüştüm seni. üstünde çubuklu formalar vardı. o anda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramazki her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramazki…

Beşiktaşım hayat sensin, dünyam sensin, herşey sensin, gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin, bu sevdadan vaz geçersek, Allah belamızı versin.

DELIKANLI ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ.BEŞİKTAŞIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN…

1903′DE DOLDU YUREKLER, YER SIYAH GOK BEYAZ SAMPIYON BEŞİKTAŞ.

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN.BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN.ASKIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN.ASLA VAZGECMEYIZ BEŞİKTAŞ SENDEN.

SEMTIMIZ ERKEKLER SEMTI, ASIK EDER HERKESI, UZERIMDEN EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI, ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ,OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ…

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BEŞİKTAŞIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.

BAZEN HUZUN,BAZEN KADER SENIN SEVGIN BIR OMRE BEDEL.BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMISSIN.

BEŞİKTAŞ DIYEREK SANA YUZ VURDUK,SIYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN ..

GEL GUNDUZLE GECE OLALIM GEL GOKYUZUNDE YILDIZ OLALIM SENINLE SAMPIYONLUKLARA KOSALIM HAYDI BASTIR KARA KARTAL’IM.

YAKISIR SANA YAKISIR,SANA SAMPIYONLUK YAKISIR,SEN ALEMDE TEKSIN, DEGISILMEZSIN,BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN!

BASIN ONE EGILMESIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA.EN BUYUK SEN DEGILMISIN ALDIRMA KARTAL, ALDIRMA KARTAL ALDIRMA…

DUNYADA IKI TUR TARAFTAR VARDIR:BJK’LI OLANLAR,BJK’LI OLDUKLARININ FARKINA VARAMAYANLAR.

KARA KARTALSIN GOKLERDE UZARSIN 100 YILDIR YASARSIN CEKEMEYENLER KISKANALAR CATLASIN BIR ALLAHIM BIRDE SEN VARSIN.

SIYAHIN YANINA BEYAZ KOYDUK YILLARDIR BU RENKLERE BIZ BAS KOYDUK YAGMURLARDA CAMURLARDA STADLARI DOLDURDUK BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN.

Ben bir gün fenerli olabilirim Ama sen asla BEŞİKTAŞLI olamasın..Beşiktaşlı olunmaz DOĞULUR…

Beşik taşım benim biricik sevgilim söyle sende başka kimim var benim seninle ağlarım seninle gülerim.

Beşik taşım benim biricik sevgilim söylesen de bakşa kimim var benim seninle ağlarım seninle gülerim söylesen de baksa kimim var benim.

Beşik taşın çarsısından çıktık yola geliyoruz kanatlarının altında biz maç seyretmeye gidiyoruz yedi tepeli şehrinde var mı senden kralı adını desturla anacak alemin adamları.!!

Beşik taşlı Doyduk Beşik taşlı öleceğiz Kim Ne Derse Desin yine Seni Seveceğiz Kartalım.

Beşiktaş diye sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beri hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin.

BEŞİKTAŞ DİYEREK SANA YüZ VURDUK,SİYAHIN YANINA BEYAZI KOYDUK,YILLARDAN BERİDİR HEP SENİN OLDUK BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HER ŞEYİMİZSİN ..

Beşiktaş kartal haydi coş.

Beşiktaş’ım hayat sensin, dünyam sensin, her şey sensin, gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin, bu sevdadan vaz geçersek, Allah bize akıl versin.

BeŞiKtAŞIn ŞaMpİyOnLUkLARı kAdAr güzEl günLeRinİz,gAlAtAsARayIn BoRçLaRı kAdAr PaRaNiZ,fEnErBaHçEnIN tArFtArLaRı KaDaR aZ DeRDİnİz olSuNnNnNnN…….Smile

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum.Bir gün bu takımı sevmeyeceksiniz…

Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı doğulur.biz böyle doğduk böyle devam ediyoruz kartalız ma.

BEŞİKTAŞLIYIM FİGEN BEN BU AKŞAM MAç VAR ACAYIP HEYCANLIYIM VE BİLİYORUM çARŞI ALAYINA KARŞI FENERLİLER BEKLEYİN BİZİ GALATASARAYA 7(6 YAPTIK SİZE NELER YAPACIĞIZ. GERçEK BİTTİNİZ SİZİ KANARYALAR KURTARAMIçAK…BEŞİKTAŞLI OLMAK BİR AYRICALIKTIR….HER İNSAN BEŞİKTAŞLI OLMAYI HAK ETMEZ…..

besiktas ozel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trabzonspor ozel
» Özel Cfg !
» Asker ozel
» galatasaray özel
» Fenerbahceye ozel