Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kimdi O? Yanindaki Kimdi?

YazarMesaj
soner

Kimdi O? Yanindaki Kimdi? Empty
MesajKonu: Kimdi O? Yanindaki Kimdi?   Kimdi O? Yanindaki Kimdi? Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 5:42 pm

Kimdi o? Yanindaki kimdi? Ne konusuyordunuz? Iste buna dayanamam. Kahrolurum.
Dün gece ne yaptin? Nereye gittin? Ah otursaydin da beni düsünseydin ya! Eglenebildin mi bari?
Yatarken ne okudun? Sonra iyi uyuyabildin mi? Rüyanda neler gördün? Söylesene.
Anladim artik beni sevmiyorsun. Sevdigini sanmakla yanilmisim.
Zaten çirkin bir adamim ben, sinirliyim, kiskancim, fazla hisliyim. Daima beni sevecegini düsünmemeliydin. Suçluyum. Kendimi sevgilerimin bencilliginden kurtaramadim. Zayif, bencil bir adamim öyleyse.
Sonra yalanciyim, iki yüzlüyüm. Seninle konusurken seninle yatmayi düsünüyorum. Sevgiyle elini tuttugum zaman, aslinda kalçalarini tutuyorum, bilmiyorsun.
Kendime göre hesaplarim da var benim. Yanimda olman gurur veriyor, sevinç veriyor bana. Fakat sana kimse bakmasin istiyorum, kimse konusmasin seninle. Hep benim ol, durmadan benim ol. Günün her saatinde ve ölünceye kadar benim ol.
Beni seviyor musun? Evet mi? Öyleyse söyle. Kimdi o? Yanindaki kimdi? Nereye gidiyordunuz?
Seven zalimdir biliyorsun, ask egoisttir. Sen zalim olma. Anlamiyorsun, anlamiyorsun.... . Biraz anla beni.
Sana sitem etmeyecegim artik. Bütün suç benim. Seni bu kadar sevmemeliydim. Su köhne ve utanmaz dünyada ne bir kimse bu kadar sevilmeye deger, ne de bir kimsenin bu kadar sevmeye hakki var.
Kendimizi ne saniyoruz? Biz neyiz ki? Sus, cevap verme. Teselliye ihtiyacim yok.
Seni bu kadar sevmenin cezasini kendime ödetecegim.
Göreceksin.

Ümit Yasar Oguzcan

1 sayfadaki 1 sayfası