Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

özlem mesajları

YazarMesaj
Admin

özlem mesajları Empty
MesajKonu: özlem mesajları   özlem mesajları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 4:07 pm

arkadaşlık bir cemreydi düştü yüreğmize,önce tanıştık sonra alıştık ve şimdi özlüyoruz.Ne güzeldir unutmamak en güzeli unutulmamak...!

SeNsİz OlAmAm AsLa YoKlUqUnDa KaYbOlUrUm TuT eLiMi BıRaqMa BeN SeNiNLe WaRoLuRuM..!

Sonmesin Gonlumun umut cirasi,Nasilsa cehennem SEnden Sonrasi,Bendeyse Sevdigim icin yanma Sirasi,Kullere donsemde Atesim Sen Ol.....

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlersede kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez...

bır gun özlemlerım sona erecek.. tüm özlemlerım gıdecek yerıne sadece tek bir (özlem) gelicek

ellerini tutamazsamda gözlerine bakamazsamda karşına geçip seni seviyorum diyemezsemde hayatımın anlamı sensin =)

Ağlatan bir şiir, huzur veren bir melodi, korkutan bir yanlızlık gibi yüreğimdesin!!

Aramızdaki mesafeler her ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara ismini yazdım hangi yoldan geçersen geç o yollar sana seni ne kadar sevdiğimi bi o kadarda özlediğimi anlatacaklardır.

Suskunluguma bakipta seni unuttum sanma su dünyada özledigim biri varsa oda sensin sen uzakta olsan bile yüregimde hep benimlesin

seni sevdim olum ble ayıramadı sen olmasken hayatım cok anlamsızdı anladımkı sensız yasanmıyor sensız olunmuyor

hani bir kere düşmüştüm ya ..parçalanmıştı yüreğim...hani sen toplamıştın ya... peki şimdi nerdesin...
https://haylaz.forumdizini.com
Admin

özlem mesajları Empty
MesajKonu: -   özlem mesajları Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 4:09 pm

yağmurdan sonra buğulu camlara titreyen ellerimle yanlızlığımı yazdım.gecelerde yanlızlığıma,gündüzlerde karanlığıma,şiirlerde mısralara,seni özlediğimi yazdım.sensiz geçen her güne yanlız yürüdüğüm yerlere elimdeki sigarayla vefasızlığını yazdım.yanlızlığa terk edildiğim kişiliğimi unuttuğum,yüzümü göremediğim aynalara seni sevdiğimi yazdım.yaş toprağa, ıslak caddelere, gökyüzünden düşen yağmur damlalarıyla BİRGÜN DÖNECEĞİNİ YAZDIM ... AŞKIM....

Sevgin degil sessizligindir kahreden yanliz sesim degil yüregimdir titreyen. Gözlerim mi sanirsin seni tek bekleyen yüregimi birak!!! Ruhumdur seni özleyen.

Katsamda gönlümün sabrina sabir, yarin ki hasretin bugünden hazir. Sanma ki gönlüm öylesiye kederli, hasretin bile senin kadar degerli...

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize...

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni o yürekte yaşatabilmektir

saçlarımı kesip rüzgara atacağım! ta ki haber götürsün birgün sana! içimde bir şeytan var, diyorki: aklına ne gelirse yapsana...

Sevdiqim bilki senden uzak ne guzellikleri avutur beni bu sehrin... Nede yildizli aksamlari.Ozlemin Bir Nehir Olmus.....Yarar Gecer icimdeki daglari

seher vakti yağan çiğ tanesi kadar masum geceleri denizlerden esen rüzgarlar kadar çilgın ve okyanus dibindeki inci tanesi kadar özelsin seni seviyorum canım kocacım

gözlerine bakınca ağlasada gözlerim ağlamak için bile olsa gözlerini ÖZLEDİM!

seninle başladı seninle biter ne kadar dirensemde bu yürek seni özler..

Bugün bir başka atıyor kalbim Günden güne büyüyor içimde hasretin özleminle yanan bu kalbim seni Çok seviyor ve özlüyor desem inanırmısın ^^BİTANESİ^^
https://haylaz.forumdizini.com

özlem mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iyi geceler mesajları
» İltifat mesajları
» Asker Mesajları
» Aşk Mesajları
» Ask mesajları