Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acı Sozler

YazarMesaj
samet

Acı Sozler Empty
MesajKonu: Acı Sozler   Acı Sozler Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:28 pm

1)son bir umut verse biri ve güzel olacak bir gün herşey dese... ben inanırım belkide bu yalana... bende alışırım gözlerimi kapamaya....!!!

2)Her ne kadar kahkahalarımızın bedelini gözyaşlarımızla ödüyor olsakta, gülmekten korkmadık... her defasında yara alsakta aşktan, sevgiden kaçmadık... Kan ağlarken bile gözlerimiz, kimseye utanarak bakmadık!.. Çok kahpe kurşunlara gelsekte, en büyük yarayı SEVİYORUM diyenden aldık...

3)Bedenim sağlam bulunmuş yüreğim PARAMPARÇA...

4)tak jileti dudağına şah damarımdan öp beni....

5)her an yanliz kaldiginda, her an kalbin sikistiginda, her an gözlerin beni aradiginda, telefonun diger ucundayim, unutma...

6)dünya sana gülüyor sende bana mı gülüyosun...

7)menfaat caddelerınde baslayan dostluklar bır yokusta son bulur....

8)ağlama yüreğim. . . SUS! Hıçkırma. . . Giden mutlaka pişman olup döner . . .! Döner dönmesine ama bakalım onu kim affeder? heyy sen mesajı okuyan gideni geri döndüğünde affetme, o yine gidecektir. Ve şimdi bu mesajı gönder bütün listene seven herkese. Elbet terkeden o şerefsizlerede gider

9)Dönüşü Yok Gelemem Artık Gelipde Seni Bulamam Artık Bırak Bu Sevda Böyle Kalsın Kadere İsyan Edem Artık

10)öfkeni yapraklara yaz,sonbaharda dökülsün derdini rüzgarlara anlat götürsün uzaklara,aşkını yüreğine yaz ölüncede seninle gelsin

11)...!!!her kalbin attığında,her nefes aldığında benim yaşayacağım acıyı sende yaşaa...!!!

12)bulutları tutmak ne kadar zorsa senide unutmak okadar zor..

Acı Sozler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» O Sözler Ki
» Komik Sozler
» guzel sozler
» Romantik Sözler & Aşk Sözleri
» kısa annamlı sözler